08 Temmuz 2020 Çarşamba

Kurslar İçin Ön Kayıt Oluşturma Rehberi

17 Eylül 2012 Pazartesi 14:37 tarihinde eklendi | 8027 defa okundu
CAD/CAM Araştırma ve Uygulama Merkezinde Düzenlenen Tüm Kurs Programları İçin, Aşağıda Anlatılan Yönerge ile Kolayca Ön Kayıt Yapabilirsiniz.

Ön Bilgi: İnternet üzerinden yapılan ön kayıt işlemleri esnasında kesinlikle ücret talep edilmez.

Nasıl Ön Kayıt Yapılır?

Herhangi bir kurs programına ön kayıt yaptırarak sınırlı sayıdaki kontenjan içerisinde önceden kendinize yer bulabilirsiniz. Bunun için; Adınızı-Soyadınızı, Bölümünüzü, E-Posta adresinizi, GSM numaranızı ve seçtiğiniz kurs programını bize mail olarak göndermeniz yeterli olacaktır. Bu mailden sonra engeç 24 saaat içerisinde, Kurs Eğitmeni tarafından SMS yada E-Posta olarak ön kayıt bilgileriniz size ulaştırılacaktır.

Ön kayıt için, aşağıdaki kayıt örneği gibi bir metni cad-cam@sdu.edu.tr  adresine yada kurs eğitmenine mail göndermeniz yeterli olacaktır.

Kurs eğitmenleri iletişim bilgileri

Mehmet Mahir SOFU (SOLIDWORKS) mehmetsofu@sdu.edu.tr

Uçan KARAKILINÇ, (CATIA, AUTOCAD) ucankarakilic@sdu.edu.tr

Kadir KIRAN, (CNC PROGRAMLAMA)  kadirkiran@sdu.edu.tr

 

Ön Kayıt Örneği;

Adı-Soyadı: Yakup YURDAN

Bölümü : Makine Müh.

E-Posta adresi: yakupyurdan@......mail.com

GSM : 0 5xx xxx xx xx

Kurs Programı: CATIA Haftasonu Grubu

 

 

 

Ön Kayıt  İşleminden Sonra Yapılması Gerekenler.

Ön kayıt yapıldığına dair size SMS yada Mail ulaştıysa, yine kurs eğitmeni tarafından size ilerleyen günlerde Kesin  Kayıt İşlemi için onay bilgisi ulaşacaktır. Onay bilgisi gelinceye kadar kesinlikle kurs ücreti talep edilmeyecektir. Daha önce ön kayıt yaptırmasına rağmen, dileyen kursiyer adayı onay işlemi esnasında kurs programına katılmaktan vazgeçebilir. Kesin Kayıt Onay işleminden sonra yapılması gerekenler konusunda kurs eğitmeni detaylı olarak sizi bilgilendirecektir. 

 

RADYO SDU

FOTOĞRAF ALBÜMÜ

DÖKÜMANLAR